Ogłoszenie o wyniku 30.2022

Kategoria Konkursy

Uprzejmie informuję, że w wyniku postępowania konkursowego 30.2022 wybrano następujące oferty:
1) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienia
z zakresu: chirurgii, chirurgii bariatrycznej, chirurgii onkologicznej, w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia, w tym w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej (dalej „Oddział”) lub wydzielonej części Oddziału:
• Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Nocoń, ul. Śląska 80, 41-403 Chełm Śląski

2) Udzielanie opieki zdrowotnej przez lekarza po godzinach normalnej ordynacji
w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności szpitala: