Ogłoszenie o wyniku konkursu ofert 18.2023

Kategoria Konkursy

Uprzejmie informuję, że w wyniku postępowania konkursowego 18.2023 wybrano następujące oferty:

1. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej na rzecz pacjentów Udzielającego zamówienia z zakresu: chirurgii, chirurgii bariatrycznej oraz w ramach programu kompleksowej opieki medycznej nad pacjentami chorymi na otyłość olbrzymią leczoną chirurgicznie KOS-BAR, w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia, w tym w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej (dalej „Oddział”) lub wydzielonej części Oddziału:
    • Indywidualna Praktyka Lekarska Urszula Kukla, Krynica-Zdrój
  2. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza po godzinach normalnej ordynacji
    w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej  i Onkologicznej.
    • Indywidualna Praktyka Lekarska Urszula Kukla, Krynica-Zdrój
  3. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie zabezpieczenia obsługi lekarskiej
    w Poradni Chirurgii Ogólnej:
    • Indywidualna Praktyka Lekarska Urszula Kukla, Krynica-Zdrój
  4. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarza po godzinach normalnej ordynacji
    w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej  i Onkologicznej.