Ogłoszenie o przetargu z kodeksu cywilnego – 2.2024

na podstawie art. 701 – 705 kodeksu cywilnego
na dzierżawę nieruchomości przy ul. Chełmońskiego 28 w Jaworznie
na okres 5-ciu lat z przeznaczeniem
na prowadzenie działalności leczniczej z zakresu nefrologii i dializoterapii.

1. Przedmiotem postępowania przetargowego jest dzierżawa nieruchomości obejmującej część budynku (3 kondygnacje wraz z klatką schodową, pomieszczeniem socjalnym
    na 4 kondygnacji) o łącznej powierzchni 1.040 m2 oraz terenu zewnętrznego o powierzchni 411 m2, położnej w Jaworznie przy ulicy Chełmońskiego 28, z przeznaczeniem
    na prowadzenie działalności leczniczej związanej z udzielaniem świadczeń zdrowotnych obejmujących wyłącznie świadczenia szpitalne w ramach Oddziału Nefrologii wraz
    ze Stacją Dializ oraz Poradnią Nefrologiczną (nefrologia i dializoterapia), z zapewnieniem ciągłości udzielania tych świadczeń, bez ograniczenia warunków ich udzielania, jakości i dostępności dla świadczeniobiorców.
    W skład przedmiotu dzierżawy wchodzą, w szczególności, pomieszczenia składające się
    z pokoi łóżkowych/osobowych z węzłem sanitarnym i bez, korytarzy, gabinetów w tym zabiegowych, gabinetu ordynatora, węzłów sanitarny, magazynku.
  2. Przewidywany okres dzierżawy – 5 lat od dnia 07 sierpnia 2024 r.
  3. Pisemne oferty w zamkniętych kopertach należy składać w terminie do dnia 24 czerwca 2024 r. do godz. 10.00 w Sekretariacie Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie,
    ul. Chełmońskiego 28 lub przesłać pocztą na adres Organizatora przetargu. Oferta przesłana pocztą musi wpłynąć do Organizatora przetargu do godz. 10.00 do dnia 24 czerwca 2024 r.
  4. Część jawna przetargu, otwarcie ofert, odbędzie się w obecności oferentów dnia
    24 czerwca 2024 r. w Dziale Organizacyjno – Prawnym Szpitala (parter budynku Szpitala) o godz. 13.30.
  5. Podmioty zainteresowane uczestnictwem w przetargu winny zapoznać się z ogłoszeniem
    i wymaganiami ofertowymi, które można pobrać w Dziale Organizacyjno – Prawnym Szpitala w terminie do dnia 21 czerwca 2024 r. do godz. 14.00.
  6. Terminy obowiązkowej wizji lokalnej przedmiotu dzierżawy ustala się na dzień:
    14 czerwca 2024 r. (piątek) oraz 19 czerwca 2024 r. (środa) o godzinie 10.30. w siedzibie Szpitala przy ul. Chełmońskiego 28 w Jaworznie (zainteresowanych prosimy o zebranie się na parterze budynku głównego Szpitala przy portierni).
  7. Warunki przetargu stanowią integralną część niniejszego ogłoszenia. Ogłoszone warunki przetargu mogą być zmienione w każdym czasie, z równoczesną zmianą końcowego terminu składania ofert.
  8. Szpital zastrzega sobie prawo do wyboru ofert zgodnie z przyjętymi zasadami wynikającymi ze Szczegółowych Warunków Przetargu oraz przepisów Kodeksu cywilnego, jak też zastrzega sobie prawo do odwołania przetargu bez podania przyczyn i uznania, że przetarg nie został rozstrzygnięty.

Jaworzno, dnia 10 czerwca 2024 r.