Kategoria Konkursy

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż do tegorocznej edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego został zgłoszony wniosek pt.:

Budowa łącznika komunikacyjnego przy SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie.”

Inwestycja ta jest niezwykle istotna dla poprawy funkcjonowania Szpitala. Łącznik zapewni bezpośredni transport pacjentów do budynku Stacji Dializ „Nefrolux”, umożliwi powiększenie szatni dla pielęgniarek, utworzenie zaplecza gastronomiczno-handlowego wraz z miejscem dla pacjentów, gdzie będą mogli spotkać się z odwiedzającymi ich osobami.

Szpital nie dysponuje środkami na realizację ww. zamierzeń, dlatego też pozyskanie środków na realizację tego zadania jest niezwykle ważną sprawą. Przy wykorzystaniu części budżetu miasta będziemy mogli poprawić jakość naszej pracy oraz podwyższyć komfort pobytu pacjentów. A to zależy tylko od Państwa!

Dlatego też Dyrekcja Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zachęca wszystkich mieszkańców Jaworzna do oddania głosów na projekt ogólnomiejski:

Karty do głosowania dostępne będą w wersji papierowej oraz do pobrania na stronie www.jbo.jaworzno.pl. Głosowanie rozpocznie się w dniu 9 października i potrwa do 22 października 2017 r. Ważne, aby zdecydować się na jedną formą oddania głosów. W przeciwnym razie głosowanie będzie nieważne.