Przetarg z kodeksu cywilnego 3.2018

Kategoria Przetargi z Kodeksu Cywilnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno ogłasza postępowanie konkursowe na wynajmem powierzchni i sprzętu, w tym aparatury medycznej, na potrzeby realizacji przez SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie świadczeń zdrowotnych w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej na terenie Miasta Jaworzna

Okres wynajmu: od 01 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku.

Pisemne oferty w zamkniętych kopertach należy składać w siedzibie prowadzącego postępowanie przetargowe (sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, V piętro) do dnia 11 grudnia 2018 r. do godz. 10.30. Oferta przesłana pocztą będzie traktowana jako złożona w terminie wyłącznie wówczas, gdy wpłynie do Zamawiającego przed terminem składania ofert.

Szpital zastrzega sobie konieczność zapoznania się z zaoferowanymi przez Oferentów do wynajmu powierzchniami, pod kątem możliwości prowadzenia działalności i udzielania świadczeń w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, w Dziale Organizacyjno-Prawnym w dniu 11 grudnia 2018 r. o godz. 11.00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest zapoznanie się z Regulaminem postępowania konkursowego (do wglądu w Dziale Organizacyjno-Prawnym).

O rozstrzygnięciu przetargu Komisja Przetargowa zawiadomi niezwłocznie oferentów na piśmie.

Ogłoszenie i warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane w każdym czasie, bez konieczności podawania uzasadnienia.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość ustalenia swobodnego wyboru oferty, jeżeli oferenci w przetargu zaoferują takie same warunki i jednakową łączną cenę wynajmu, stanowiącą jedyne kryterium oceny ofert.