Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie wprowadza zakaz odwiedzin

Kategoria Wydarzenia
Bliscy osób hospitalizowanych mają możliwość dostarczenia im potrzebnych rzeczy. Paczki odbiera codziennie personel oddziałów w godzinach od 16.00 do 18.00. Każda paczka powinna zostać opisana imieniem i nazwiskiem pacjenta dla którego jest przeznaczona.
Wejście do Szpitala możliwe jest od strony parkingu głównego.
Zakaz odwiedzin u pacjentów dorosłych obowiązuje na wszystkich oddziałach Szpitala. Na oddziałach dziecięcych przy dziecku może przebywać jedna osoba dorosła. To samo dotyczy porad udzielanych na Izbie Przyjęć oraz w gabinetach Nocnej i Świątecznej Pomocy.
Decyzję wprowadza się bezterminowo.
Wprowadzone w placówce środki ostrożności mają związek z decyzją wojewody śląskiego, który z końcem lutego postawił naszą placówkę w stan podwyższonej gotowości, w związku z zagrożeniem pojawienia się koronawirusa 2019-nCoV.
Przypominamy, że NFZ uruchomił w sprawie koronawirusa bezpłatną infolinię – 800 190 590. Konsultanci dostępni są dla zainteresowanych przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.