OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT 14.2024

Kategoria Konkursy
  1. OGŁASZAJĄCY KONKURS: SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
    ul. Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno tel. 32 616-44-82, 317-45-11 www.szpital.jaworzno.pl
  2. Przedmiotem konkursu jest:
  3. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Endokrynologicznej oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala.
  4. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala.
  5. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala.
  6. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
  7. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Chirurgii Ogólnej.
  8. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Ginekologiczno-Położniczej.
  9. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Endokrynologicznej.
  10. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Kardiologicznej.

(Kod CPV: 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny).

• Czas, na który ma być zawarta umowa:
  • od dnia rozstrzygnięcia konkursu do dnia 31.12.2025 r. (Oddziały)
  • od dnia rozstrzygnięcia konkursu do dnia 31.12.2026 r. (Poradnie)
  • W Dziale Organizacyjno-Prawnym SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego
    w Jaworznie (parter)
    w dniach od 28.03.2024 r. od godz. 11.00 – do 04.04.2024 r.
    do godz. 9.30 można zapoznać się ze szczegółowymi warunkami i materiałami informacyjnymi o przedmiocie konkursu, w tym z projektem umowy oraz otrzymać obowiązujący formularz oferty.
  • Miejsce i termin składania ofert: Sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego
    w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28 w terminie do 04.04.2024 r. do godz. 10.00. Otwarcie ofert: 04.04.2024 r. Dział Organizacyjno – Prawny (parter) SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie o godz. 10.30.
  • Miejsce i termin rozstrzygnięcia konkursu: SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny
    w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, tablica ogłoszeń parter. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 dni od terminu otwarcia ofert.
  • Termin związania ofertą: 30 dni od upływu terminu składania ofert.
  • Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu oraz
    do przesunięcia terminu składania ofert.
  • Oferent ma możliwość składania skarg i protestów dotyczących konkursu ofert.