Kategoria Zapytania Ofertowe

Zaproszenie do składania ofert na prowadzenie pomiarów dawek indywidualnych dla pracowników SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zawodowo narażonych na działanie promieniowania jonizującego przy realizacji medycznych procedur radiologicznych w następującym zakresie :

• dozymetrii indywidualnej na całe ciało – pomiar za pomocą detektorów termoluminescencyjnych (obecnie zapotrzebowanie zamawiającego to 120 sztuk/kwartał)
  • dozymetrii indywidualnej na skórę dłoni – pomiar za pomocą detektorów termoluminescencyjnych (obecnie zapotrzebowanie zamawiającego to 18 sztuk/kwartał)

WYMAGANIA:

• W ofercie proszę podać wartość brutto i netto kosztu odczytu 1 sztuki każdego typu detektora.
  • Do oferty należy załączyć Certyfikat Akredytacji PCA uzyskany dla wykonywania odczytów dawek indywidualnych na całe ciało i skórę dłoni.

Terminy:

Wymagania dodatkowe:

1. W całym okresie trwania umowy brak dodatkowych opłat w przypadku zagubienia detektora i braku możliwości odesłania go.
  2. Brak dodatkowych wstępnych opłat za wydanie partii dozymetrów.
  3. Wysyłka:
    1. wysyłka dozymetrów do zamawiającego na koszt wykonawcy w ustalonych terminach kwartalnych, z wyjątkiem konieczności dodatkowego zamówienia detektorów poza ustalonymi terminami kwartalnymi.
    2. po zakończonym okresie pomiarowym wysyłka dozymetrów do odczytu do wykonawcy na koszt zamawiającego.
    3. przesyłanie wyników pomiarów przez wykonawcę w postaci sprawozdań na adres zamawiającego najpóźniej z kolejną partią dozymetrów.
  4. Sposób zamawiania dozymetrów:
    1. każdorazowe przekazywanie przez zamawiającego listy do zamówienia detektorów w formie pisemnej drogą elektroniczną przy użyciu poczty e-mail przez osoby wyznaczone po stronie zamawiającego i wykonawcy,
    2. zamawianie każdej partii dozymetrów w ustalonych okresach pomiarowych poprzez przesłanie listy pracowników uporządkowanej alfabetycznie, dla których przyporządkowane będą numery dozymetry w sposób rosnący,
    3. zamawianie dozymetrów na podstawie wykazu imiennego listy pracowników, bez konieczności podawania dodatkowych informacji osobowych, w tym np. nr PESEL,
    4. możliwość edycji i sortowania listy pracowników lub opisu punktu pomiarowego przy dokonywaniu zamówienia na dany okres pomiarowy, w tym sortowania ich po nazwisku, miejscu pracy czy numerze detektora,
    5. brak konieczności przypisywania na stałe numeru detektora do danego pracownika lub punktu pomiarowego,
    6. możliwość zamawiania dodatkowych dozymetrów, nie przypisanych bezpośrednio do pracownika,
    7. termin realizacji wysyłki dodatkowych sztuk dozymetrów (poza ustalonymi terminami kwartalnymi) do 7 dni roboczych.
  5. Płatności:
    1. płatność za usługę na podstawie faktury wystawionej przez wykonawcę w terminie do 21 dni od dnia wystawienia faktury,
    2. wartość faktury ustalana jest na podstawie wykonanych odczytów detektorów w danym okresie pomiarowym.