Ogłoszenie o wyniku konkursu ofert 14.2024

Kategoria Konkursy

Uprzejmie informuję, że w wyniku postępowania konkursowego wybrano następujące oferty:

1. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej oraz innych świadczeń medycznych wynikających
    z działalności Szpitala:
    Brak ofert – w tym zakresie konkurs unieważniono
  2. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
    Brak ofert – w tym zakresie konkurs unieważniono
  3. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
    Chwirut Maciej Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Jaworzno
    Prywatna Praktyka Lekarska Tomasz Cichoń, Jaworzno
    Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Anna Cygal, Sosnowiec
  4. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym:
    Indywidualna Praktyka Lekarska lek. Mateusz Bas, Radostowice
  5. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Chirurgii Ogólnej:
    Indywidualna Praktyka Lekarska Dawid Piątek, Katowice
  6. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Ginekologiczno-Położniczej
    Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Anna Cygal, Sosnowiec
  7. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Endokrynologicznej.
    Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Anna Cygal, Sosnowiec
  8. Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Kardiologicznej.