Ogłoszenie o wyniku konkursu ofert 49.2023

Kategoria Konkursy

Uprzejmie informuję, że w wyniku postępowania konkursowego wybrano następujące oferty:

1) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Neurologii oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
• brak ofert – w tym zakresie konkurs unieważniono

2) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Chorób Wewnętrznych oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
• Lek. Olha Petrenko, Jaworzno

3) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
• brak ofert – w tym zakresie konkurs unieważniono

4) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Oddziale Klinicznym Chirurgii Dziecięcej oraz innych świadczeń medycznych wynikających z działalności Szpitala:
• NZOZ MedHD Sp. z o.o., Mysłowice

5) Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez lekarzy w Poradni Kardiologicznej
w zakresie kontroli rozruszników serca.
• Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. Tomasz Soral