Ogłoszenie o wyniku konkursu ofert 8.2023

Kategoria Konkursy

Uprzejmie informuję, że w wyniku postępowania na udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, polegających na:

1. prowadzeniu i nadzorze nad programem kompleksowej opieki medycznej nad pacjentami chorymi na otyłość olbrzymią leczoną chirurgicznie KOS-BAR zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 sierpnia 2021 r. (t.j. Dz.U. 2021, poz. 1622 z późn. zm.)
    (dalej „Program”),
  2. udzielaniu konsultacji chirurgicznych dla pacjentów w ramach programu kompleksowej opieki medycznej nad pacjentami chorymi na otyłość olbrzymią leczoną chirurgicznie
    KOS-BAR,
  3. przeprowadzaniu zabiegów chirurgicznych – bariatrycznych u pacjentów w ramach programu kompleksowej opieki medycznej nad pacjentami chorymi na otyłość olbrzymią leczoną chirurgicznie KOS-BAR.

(Kod CPV: 85121000-3, – Usługi medyczne, 85141000-9 – Usługi świadczone przez personel medyczny),

wybrano następującą ofertę:

• Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Nocoń, Chełm Śląski