Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie strony internetowej SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w Załączniku nr 1 do Umowy

Kategorie Zamówienia Poniżej 30 Tysięcy Euro Zamówienia Publiczne Poniżej 130 Tysięcy Złotych

Przedmiotem zamówienia jest:

Wykonanie strony internetowej SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w Załączniku nr 1 do Umowy.

Postępowanie nie podlega ustawie z dnia 1 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz.2019 z późn.zm) – wartość przedmiotowego zamówienia nie przekracza kwoty 130 000 złotych.

Ofertę należy złożyć pisemnie lub e-mail w SP ZOZ Szpitalu Wielospecjalistycznym, ul. Chełmońskiego 28, 43-600 w Jaworznie, w Sekretariacie.

Termin składania ofert upływa 06.07.2021 o godzinie 11:00

Informujemy, że zamówienie na „Wykonanie strony internetowej SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w Załączniku nr 1 do Umowy” zostaje unieważnione.