Przetarg z kodeksu cywilnego 2.2018

Kategoria Przetargi z Kodeksu Cywilnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno ogłasza przetarg na wydzierżawienie powierzchni usytuowanej w budynku głównym SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie z przeznaczeniem na montaż automatów mechanicznie sprzedających jednorazowe ochraniacze na obuwie oraz odzież ochronną

Okres dzierżawy: trzy lata od podpisania umowy.

Pisemne oferty w zamkniętych kopertach należy składać w siedzibie prowadzącego postępowanie przetargowe (sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, V piętro) do dnia 19.10.2018 r. do godz. 10.30. Oferta przesłana pocztą będzie traktowana jako złożona w terminie wyłącznie wówczas, gdy wpłynie do Zamawiającego przed terminem składania ofert.

W celu zapoznania się z powierzchnią przeznaczoną do wydzierżawienia i montażu automatów, zainteresowani mogą zgłaszać się do Kierownika Sekcji Administracyjno-Gospodarczej (SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, w godzinach od 7.30 do 14.00, od poniedziałku do piątku; nr tel. 32/ 317 48 59).

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, w Dziale Organizacyjno-Prawnym w dniu 19.10.2018 r. o godz. 11.00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest zapoznanie się z Regulaminem Przetargu (do wglądu w Dziale Organizacyjno-Prawnym).

O rozstrzygnięciu przetargu Komisja Przetargowa zawiadomi niezwłocznie oferentów na piśmie.

Ogłoszenie i warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane w każdym czasie, bez konieczności podawania uzasadnienia.

W przypadku uzyskania przez Oferentów takiej samej ilości punktów, rozstrzygająca będzie zaoferowana wyższa cena czynszu dzierżawnego.