Przetarg z kodeksu cywilnego 1.2021

Kategoria Przetargi z Kodeksu Cywilnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno ogłasza przetarg na oddanie w dzierżawę pomieszczeń na prowadzenie punktu gastronomiczno-handlowego

1. Pisemne oferty w zamkniętych kopertach należy składać w siedzibie prowadzącego postępowanie przetargowe (sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, V piętro) do dnia 03.09.2021 r. do godz. 10.30.  Oferta przesłana pocztą będzie traktowana jako złożona w terminie wyłącznie wówczas, gdy wpłynie do zakładu przed terminem otwarcia ofert.
  2. Obejrzenie pomieszczeń będzie możliwe po ustaleniu terminu. W tym celu należy kontaktować się z pracownikiem Działu Organizacyjno-Prawnego, nr tel. 32 317 48 80.
  3. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, w Sali narad (V piętro) przy ulicy Chełmońskiego 28, dnia 03.09.2021 r. o godz. 11.00.
  4. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
    1. wpłacenie w terminie składania ofert wadium w wysokości 1 000 zł,- (słownie: jeden tysiąc złotych) na konto Wydzierżawiającego: Bank BGK 05 1130 1091 0003 9100 6720 0004 – do oferty należy dołączyć kopię wniesienia wadium;
    2. zapoznanie się z regulaminem przetargu i wymaganiami ofertowymi (do wglądu w Dziale Organizacyjno-Prawnym Szpitala  dzorg@szpital.jaworzno.pl).
  5. O rozstrzygnięciu przetargu Komisja Przetargowa niezwłocznie zawiadomi oferentów na piśmie.
  6. Ogłoszenie i warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane bez podania przyczyny.
  7. Szpital zastrzega sobie możliwość swobodnego wyboru ofert, jeżeli uczestnicy przetargu zaoferują tę samą cenę.
  8. Uchylenie się od zawarcia umowy przez oferenta, który przetarg wygrał, pociąga za sobą utratę wadium.