Przetarg z kodeksu cywilnego 6.2019

Kategoria Przetargi z Kodeksu Cywilnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie z siedzibą przy ulicy Chełmońskiego 28, 43-600 Jaworzno ogłasza przetarg na wydzierżawienie części powierzchni użytkowej w budynku głównym i poradniach specjalistycznych SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie z przeznaczeniem na montaż automatów z gorącymi, zimnymi napojami i innymi artykułami spożywczymi.

Termin dzierżawy: 12 miesięcy od podpisania umowy.

1. Pisemne oferty w zamkniętych kopertach należy składać w siedzibie prowadzącego postępowanie przetargowe (sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28,) do dnia 26.09.2019 r. do godz. 10.30.

Oferta przesłana pocztą będzie traktowana jako złożona w terminie wyłącznie wówczas, gdy wpłynie do zakładu przed terminem otwarcia ofert.

2. W celu obejrzenia powierzchni przeznaczonej do wydzierżawienia i montażu automatów, zainteresowani mogą zgłaszać się do Kierownika Działu Technicznego (Dział Techniczny SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28, w godzinach od 7.30 do 14.00, od poniedziałku do piątku; nr tel. 32/ 317 49 04).

3. Otwarcie ofert nastąpi w Dziale Organizacyjno-Prawnym Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie przy ulicy Chełmońskiego 28, dnia 26.09.2019 r. o godz. 11.00.

4. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest zapoznanie się z regulaminem przetargu i wymaganiami ofertowymi (do wglądu w Dziale Organizacyjno-Prawnym).

5. O rozstrzygnięciu przetargu Komisja Przetargowa zawiadomi niezwłocznie oferentów na piśmie.

6. Ogłoszenie i warunki przetargu mogą być zmienione lub odwołane.

7. Szpital zastrzega sobie możliwość swobodnego wyboru ofert, jeżeli uczestnicy przetargu zaoferują tę samą cenę lub wezwie do złożenia ofert dodatkowych.