Kategoria Wydarzenia

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie przystąpił do akcji Fundacji PZU z okazji 100-lecia Niepodległości i wywiesił na terenie placówki plakaty informujące o przygotowaniu przez Fundację PZU wyprawek dla wszystkich dzieci w Polsce, które urodzą się w dniu 11 listopada 2018 roku.Rodziców zainteresowanych akcją zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres e-mail Fundacji PZU urodzeniwstulecie@pzu.pl wraz z załączonym potwierdzeniem daty urodzenia dziecka (skan aktu urodzenia). Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada 2018 roku (decyduje data wpływu). Paczki będą wysyłane na podany przez Rodziców adres korespondencyjny.