SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie zwraca się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na wykonanie pomiarów środowiska pracy (2 stanowiska, pomieszczenia podawania leków cytostatycznych) i oceny narażenia na substancje chemiczne

Kategoria Zapytania Ofertowe

SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie zwraca się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na wykonanie pomiarów środowiska pracy (2 stanowiska, pomieszczenia podawania leków cytostatycznych) i oceny narażenia na substancje chemiczne:

-Doksorubicyna

-Cyklofosfamid

-Cisplatyna

-Fluorouracyl

Opracowanie wyników powinno być w formie sprawozdania z wypełnieniem karty badań pomiarów czynników szkodliwych.

Miejsce wykonania pomiarów:

W siedzibie zmawiającego – Oddział Kliniczny Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej- 1 stanowisko oraz Odcinek Chemioterapii Dziennej.

Termin wykonania pomiarów:

styczeń 2023 r.

Oferta powinna uwzględniać wszystkie koszty w tym koszt dojazdu.

Oferty należy składać do dnia 03.01.2023 r.