Współpraca z dr n. med Rafałem Muchackim

Kategoria Wydarzenia

Rafal Muchacki Od czerwca 2017 roku SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie nawiązał współpracę z dr n. med Rafałem Muchackim który ukończył studia na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, następnie uzyskał specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii onkologicznej. Był Dyrektorem w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawla II w Bielsku-Białej. Od 2013 roku pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego w zakresie chirurgii onkologicznej. Jest prezesem Stowarzyszenia „Evangelium Vitae” oraz należy także do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiej Unii Onkologii, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Związku Zawodowego Lekarzy przy Beskidzkim Centrum Onkologii.

W Szpitalu pełni stanowisko konsultanta z zakresu chirurgii onkologicznej oraz bierze udział w procesie leczenia i diagnostyki.