Zakup materacy do łóżek szpitalnych oraz materacy przeciwodleżynowych dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie

Kategoria Zamówienia Publiczne Poniżej 130 Tysięcy Złotych

Termin składania ofert upływa: 04.03.2024r. o godzinie 14.00
Ofertę należy złożyć drogą elektroniczną, na adres mail: dzzaop@szpital.jaworzno.pl

Do przedmiotowego zamówienia nie stosuje się ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023r. poz. 1605 z późn. zm  ).

Zamawiający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od wyłonienia wykonawcy bez podania przyczyn.

Z tego tytułu wykonawcom nie przysługują żadne roszczenia wobec zamawiającego.Pytania dotyczące przedmiotowego zaproszenia, prosimy składać drogą mailową: do dnia 01.03.2024r. do godziny 10.00
e-mail: dzzaop@szpital.jaworzno.pl

Sprostowanie do treści Zaproszenia do składania ofert w pliku „sprostowanie nr 2_ Zaproszenie do składania ofert”.

Sprostowanie do treści załącznika nr 5, w pliku  „sprostowanie_ załącznik nr 5  oświadczenie”.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.