ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Kategoria Zapytania Ofertowe

Przedmiot oferty:

Wydzierżawienie powierzchni użytkowej na terenie Poradni Specjalistycznych pod samoobsługowy automat vendingowy.

Zamawiający:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie

ul. Chełmońskiego 28

43-600 Jaworzno

NIP 632-17-53-077

REGON 270-64-11-84

Opis przedmiotu zamówienia:

Wydzierżawiający (Szpital), oddaje Dzierżawcy od użytkowania mieszczącą się na terenie Poradni Specjalistycznych powierzchnię użytkową, zlokalizowaną w poczekalni dla pacjentów pod samoobsługowy automat vendingowy z zimnymi napojami (soki, woda mineralna) i innymi przekąskami spożywczymi
na potrzeby pacjentów oraz personelu.

Wymagania ogólne:

1. Dzierżawca zobowiązany jest wyposażyć samoobsługowy automat vendingowy w informację o serwisie (napis powinien być w widocznym miejscu, ma być czytelny, oraz informować petentów, co robić i jak postępować w przypadku: nie wydania asortymentu, nie wydania reszty, itp. – należy umieścić także informację, że Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie nie udziela żadnych informacji odnośnie automatu, ani nie ponosi odpowiedzialności z tytułu awarii urządzenia, które w konsekwencji narażają kupujących na straty finansowe).
  2. Dzierżawca zobowiązany jest we własnym zakresie utrzymywać czystość i porządek w dzierżawionym miejscu.
  3. Dzierżawca zobowiązany jest posiadać, na czas trwania umowy ze Szpitalem, ubezpieczenia
    od odpowiedzialności cywilnej, nieszczęśliwych wypadków i zdarzeń losowych.
  4. Dzierżawca zobowiązany jest zabezpieczyć automat na własny koszt pod względem ochrony przeciwpożarowej.
  5. Dzierżawca zobowiązany jest prowadzić działalność gospodarczą wg branży przedstawionej w ofercie.
  6. Dzierżawca zobowiązany jest do udostępnienia przedmiotu dzierżawy do kontroli sposobu jego wykorzystania upoważnionemu pracownikowi Wydzierżawiającego.

Miejsce dzierżawy:

Poradnie Specjalistyczne

ul. Chełmońskiego 28

43-600 Jaworzno

Proponowany termin dzierżawy:

Do września 2028 roku według Uchwały nr 15/2023 Rady Społecznej SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie z dnia 18 września 2023 r.

Oferta powinna zawierać:

1. Dane firmy: nazwa, dokładny adres, telefon, forma prawna, osoby upoważnione do reprezentowania firmy.
  2. Oferowaną stawkę czynszu za 1m2 dzierżawionej powierzchni określonej w opisie przedmiotu zamówienia .

Kryterium oceny:

Cena 100 %

Miejsce i termin składania ofert:

Sekretariat SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie, ul. Chełmońskiego 28 lub za pośrednictwem poczty e-mail na dres: dzorg@szpital.jaworzno.pl w terminie do 06.05.2024 r. do godz. 12:00.

Kontakt do zamawiającego:

Dział Organizacyjno-Prawny, tel. 32 317-48-80, 317-49-23

E-mail: dzorg@szpital.jaworzno.pl

Zapytanie ofertowe nie jest prowadzone pod rygorem ustawy Prawo Zamówień Publicznych i nie podlega
jej rozstrzygnięciom. Zlecający usługę zastrzega sobie prawo odstąpienia od wyłonienia wykonawcy
bez podania przyczyn. Z tego tytułu nie przysługują żadne roszczenia.